.
[mapa strony]

Nasza oferta » Klimatyzatory Gree

KLIMATYZATORY GREE 

Produkty oferowane w ramach marki Gree to gwarancja zarówno oryginalnego designu, jak i użycie innowacyjnych technologii. Dwułopatkowa sprężarka rotacyjna z tłokiem mimośrodowym i aktywne filtry węgla z jonami srebra sprawiają, że powietrze pochodzące z klimatyzacji jest znacznie zdrowsze. Dzięki neutralizacji wirusów oraz bakterii możesz pozwolić sobie na pełny oddech niezależnie od pory roku czy dnia.


 

 Viola Perfect

 Ekologia i jakość przez cały rok

Urządzenia  te  charakteryzują  się szerokim  zakresem  pracy oraz najnowszym  plazmowym jonizatorem powietrza.Ze względu na bardzo wysoką wydajność energetyczną jest ona również ciekawym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych ceniących sobie jakość i ekologię. Ponadto zakres pracy  w  funkcji grzania (do -20 ̊C)przy wysokich wskaźnikach sezonowej efektywności umożliwia ekologiczne  i  energooszczędne  dogrzanie  pomieszczeń  w sezonach  pośrednich.Szczególnie polecany do pomieszczeń technologicznych np. serwerowni.

 

CENA KATALOGOWA BRUTTO 3.444 zł.  
NASZA CENA BRUTTO 2410 zł.

Dokumenty:

pdf_ico dukumentacja techniczna  pdf_ico  instrukcja obdługi 

 


KLIMATYZATOR przenośny GREE Shiny

Klimatyzatory przenośne, zwane również mobilnymi, zaliczane są do grupy klimatyzatorów kompaktowych. Sprzęt marki Gree jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie montaż klimatyzatorów typu split jest niemożliwy z różnych względów, również architektonicznych. Wykonywaliśmy tego typu prace dla wielu Klientów m.in. w Krakowie – nie wymagają one skomplikowanej instalacji czy przeróbek w mieszkaniu. Przeznaczone są dla osób stawiających na oszczędność czasu, a także wygodę i prostotę. Jednym z argumentów przemawiających za zakupem jest szeroki kąt nawiewu, który umożliwia równomierne rozprowadzenie powietrza po całym wnętrzu.

 

gree_shiny_add2 

Funkcje standardowe:

 • Chłodzenie
 • Wentylacja
 • Grzanie
 • Osuszanie
 • Programator 24-godzinny oraz wyświetlacz zegara (na pilocie)
 • Wyświetlacz temperatury na panelu sterowania
 • Wyświetlacz zegara na panelu sterowania
 • 3 prędkości pracy wentylatora
 • Podwójna żaluzja na wlocie powietrza
 • Kompresor rotacyjny o podwyższonej wydajności
 • Funkcja ponownego automatycznego załączenia z zapamiętanymi ustawieniami (Auto-restart)
 • Gwarancja 24 miesiące

Parametry techniczne:

 • Wydajność chłodnicza – kW - 3,5
 • EER chłodzenie – 2,61
 • Poziom hałasu-jednostka wew.(dBA) max. - 53/51/49

Wymiary:

 • Jednostka wew. (dł./szer./wys.) (mm) - 390/405/820
 • Masa jednostki wew./zewn. (kg) - 38
CENA KATALOGOWA BRUTTO 1.968 zł  
NASZA CENA BRUTTO 1.732 zł

KLIMATYZATOR Lomo economic

Atrakcyjna cena połączona z wysoką oszczędnością.

Atrakcyjna cena ,nowoczesne wzornictwo,bardzo niskie zużycie energii oraz doskonała wydajność powodują iż klimatyzator Lomo Economic jest jednym z najlepszych klimatyzatorów dla klientów poszukujących nowości a zarazem oszczędności.Dodatkową zaletą tego klimatyzatora jest funkcja WIFI ,dzięki której możemy kontrolować pracę klimatyzatora za pomocą telefonu,tabletu z systemem android lub ios z dowolnego miejsca na świecie.

lomoDANE TECHNICZNE

FUNKCJE  


 


KLIMATYZATOR Lomo Luxury

Bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie.

Klimatyzator Lomo Luxury charakteryzuje się wyjątkowo niskim poziomem hałasu jak również niskim zużyciem energii.Dodatkowym atutem jest także możliwość sterowania klimatyzatorem przez WIFI za pomocą telefonu,tabletu  z systemem operacyjnym Android i  Ios z dowolnego miejsca na ziemi.

 

DANE TECHNICZNE FUNKCJE


 


U-Crown seria Premium

Nowoczesny design i technologia.

Klimatyzator U-Crown, wyposażony jest w dwustopniową sprężarkę oraz wysokiej jakości wymiennik ciepła, co pozwala na pracę w skrajnych warunkach zewnętrznych. Od -30°C zimą (tem.na wylocie nawet 50°C gdy tem.otoczenia sięga -20°C ) do 54°C latem(temp.na wylocie może być obniżona do 13°C gdy temperatura otoczenia wynosi 50°C ).

Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji ,rozprowadzenie powietrza na całej powierzchni pomieszczenia jest szybkie i równomierne .Nawie poziomy posiada kąt 130°,a nawiew pionowy 180°.

5_lat_GwarancjiAktywna ochrona – jonizator plazmowy w klimatyzacji

 

JONIZATOR PLAZMOWY to aktywny filtr elektrostatyczny, który najpierw dzięki jonizacji powietrza powoduje, że jony ujemne przyciągają i otaczają cząstki zanieczyszczeń, wirusów, bakterii, zarodników grzybów aby po wejściu w reakcję z tymi cząstkami odseparować je potem na powierzchni filtra elektrostatycznego.

Z tego powodu jonizator plazmowy GREE bardzo efektywnie usuwa z powietrza nie tylko drobne, mikroskopijne cząstki kurzu, lecz także dym papierosowy, nieprzyjemne zapachy, bakterie i pyłki, które aby przeciwdziałać przyciąganiu przez jony ujemne, tworzą większe skupiska cząstek, przez co ich ciężar się zwiększa i dzięki temu łatwiej osadzają się na powierzchni filtra.

Filtr elektrostatyczny należy okresowo oczyścić z zanieczyszczeń. Można go łatwo umyć w ciepłej wodzie i osuszyć przed założeniem ponownie, dzięki temu będzie służył przez wiele lat bez wymiany.

 

Filtry powietrza stosowane w klimatyzatorach GREE

Filtr

Wykorzystanie atomów srebra w przemyśle klimatyzacyjnym umożliwiło stworzenie nam jednego z najlepszych i najbardziej wydajnych filtrów powietrza. Stosowany w produktach GREE filtr z jonami srebra ma silne właściwości antyseptyczne, bakteriobójcze i grzybobójcze. Mimo swojego silnego oddziaływania na groźne substancje, jony srebra nie powodują żadnych skutków ubocznych, podrażnień czy zanieczyszczeń. Są również całkowicie przyjazne środowisku.Jak działają nasze filtry? Wykorzystywane w nich jony srebra silnie przyciągają bakterie i inne mikroorganizmy, co pozwala zniszczyć powłokę ich komórek i oddziaływać na strukturę wewnętrzną bakterii. Zaburzają również budowę DNA bakterii i mikroorganizmów, doprowadzając do utraty przez nie zdolności do podziału i rozmnażania się.

Filtr

Katechina pozyskiwana z zielonej herbaty umożliwia sterylizacje i oczyszczanie powietrza, a także usunięcie z niego groźnych wirusów i bakterii. Filtry katechinowe wykorzystywane w produktach GREE mają charakter przeciwutleniający i sterylizujący.Filtr katechinowy eliminuje m.in. groźne pałeczki okrężnicy i gronkowca złocistego, roztocza, a nawet dym tytoniowy. Co szczególnie ważne, wykorzystanie katechiny umożliwia nie tylko polepszenie jakości powietrza, ale też zapobiega rozwojowi groźnych zarazków.

Filtr

Filtr fotokatalityczny stosowany w produktach marki GREE działa pod wpływem fotokatalizy. Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkim ponadprzeciętną skuteczność w walce z bakteriami, roztoczami i nieprzyjemnymi zapachami unoszącymi się w powietrzu.Technologia fotokatalityczna opiera się na wykorzystaniu dwutlenku tytanu (TiO2) określanego przez ekspertów mianem „cudownego materiału współczesnej nauki”. Dzięki silnym właściwościom dwutlenku tytanu mogliśmy wykorzystać go w walce z bakteriami, szkodliwymi tlenkami azotu, a także unoszącymi się w powietrzu zapachami kwasu octowego, formaldehydu i amoniaku. Co ważne, wykorzystanie filtrów fotokatalitycznych jest w stu procentach przyjazne dla środowiska naturalnego.

Filtr

Filtr aktywny węglowy jest jednym z najważniejszych filtrów stosowanych w klimatyzacji. Wykorzystując właściwości fizycznej i chemicznej absorpcji,pochłania groźne dla ludzi substancje. W praktyce filtry węglowe zatrzymują elementy stałe takie jak pyłki i kurz, ale również uciążliwe gazy znajdujące się w powietrzu – benzen, formaldehyd i amoniak.

Filtr

Filtr antybakteryjny jest jednym z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych filtrów stosowanych w klimatyzacji. Wykorzystywane w produktach marki GREE bakteriobójcze substancje, oddziaływując na bakterie, obniżają ich metabolizm i znacząco wpływają na zdolność ich rozwoju. Filtr antybakteryjny posiada też właściwości oczyszczania, sterylizacji i zdolności pochłaniania kurzu. Jego skuteczność sięga 95%.

 


Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka