.
[mapa strony]

Nasza oferta » Montaż klimatyzatorów

Profesjonalny montaż klimatyzatorów w Krakowie

Szukasz ekspertów od klimatyzacji? Zależy Ci na instalacji takiego urządzenia, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom? Dobrze trafiłeś! Zajmujemy się fachowym montażem klimatyzacji domowej, ale i nie tylko. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie projekt uwzględniający indywidualne oczekiwania. Dzięki temu będziesz miał okazję dokładnie zapoznać się z rozwiązaniami dopasowanymi do Twojego domu czy mieszkania. Postaw na specjalistów od montażu klimatyzacji w Krakowie!

KLIM-KA - montaż, naprawa i odgrzybianie klimatyzacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy profesjonalne usługi związane z klimatyzacją domową. Możesz liczyć na nasze doświadczenie w zakresie montażu klimatyzatorów, które poparte jest latami praktyki. Postaw na usługi specjalistów z dziedziny montażu klimatyzacji. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości czyszczenia i serwisu urządzeń.

Fachowy montaż klimatyzatorów w Krakowie i okolicach - KLIM-KA

Jako doświadczeni eksperci w branży wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów. Wieliczka, a także pozostałe miejscowości w regionie są głównym obszarem naszych działań. Oprócz montażu zajmujemy się również odgrzybianiem i serwisem klimatyzacji. Na czym polega nasza usługa? Poniżej prezentujemy niezbędne narzędzia i sprzęt, który wykorzystujemy podczas instalacji.

  1. Wybór urządzenia.
  2. Wieszak umożliwiający trwałe zamocowanie.
  3. Miedziane orurowanie do tzw. czynnika chłodniczego.
  4. Elementy maskujące, takie jak specjalnie dobrane listwy.
  5. Okablowanie i podzespoły zabezpieczające.
  6. Agregat ścienny zewnętrzny.

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkich Klientów indywidualnych obowiązuje stawka VAT o wysokości 8%. Dodatkowo przypominamy, że zapewniamy również naprawę oraz przegląd klimatyzacji na terenie Krakowa, a także innych miejscowości w Małopolsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – gwarantujemy profesjonalny montaż klimatyzacji w domu i nie tylko. Skontaktuj się z nami już dziś!


Formularz doboru mocy klimatyzatora:

Długość pomieszczenia [m] Szerokość [m]
Wysokość [m]

Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo pod linkiem »

Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka