Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityka prywatności cookies. OK, akceptuję to.
[mapa strony]

Nasza oferta » Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Jesteś z Krakowa, Wieliczki lub okolicy? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą KLIM-KA. Niezależnie od tego, czy masz wrażenie, że Twoja klimatyzacja wymaga czyszczenia, czy też jest uszkodzona – z pewnością sprostamy nawet największym wymaganiom! Specjalizujemy się w kompleksowych przeglądach klimatyzacji, gwarantując profesjonalną naprawę w przypadku wykrycia jakiejkolwiek usterki. Do współpracy zachęcamy wszystkich zainteresowanych z Krakowa, ale nie tylko. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w zakresie serwisu klimatyzacji domowej spełnią Twoje oczekiwania!

Jak często należy przeprowadzać przegląd klimatyzacji?

Choć prawidłowe działanie klimatyzacji jest zbawienne zwłaszcza latem, wiele osób korzysta z niej również zimą do ogrzewania. Biorąc pod uwagę zróżnicowane zużycie, moc urządzenia lub też intensywność pracy, warto decydować się na serwis klimatyzacji co najmniej dwa razy do roku w przypadku biur bądź domów, natomiast znacznie częściej w restauracjach czy całodobowych sklepach. Klienci wybierający przegląd klimatyzacji w KLIM-KA w Krakowie mogą liczyć nie tylko na uniknięcie wielu różnych awarii, ale też czyste powietrze będące efektem wymiany filtrów oraz czyszczenia wnętrza urządzenia. Warto o tym pamiętać, przede wszystkim dlatego, że znajdujące się na zużytych filtrach zanieczyszczenia mogą powodować m.in. liczne dolegliwości dróg oddechowych.

Profesjonalna naprawa klimatyzacji – zapraszamy do KLIM-KA w Krakowie

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest z pewnością wieloletnie doświadczenie w branży. Umożliwia nam ono realizację nawet najtrudniejszych zleceń zarówno dla Klientów prywatnych, jak i biznesowych. Uczestnictwo w licznych przeglądach oraz naprawach dało nam szansę zdobycia fachowej wiedzy, a także niepowtarzalnego doświadczenia. Z tego powodu możemy oferować kompleksowe usługi w atrakcyjnej cenie. Dołącz do grona zadowolonych Klientów KLIM-KA już dziś!

Serwis klimatyzacji dla zainteresowanych z Krakowa i okolic

Zależy Ci na podjęciu współpracy ze specjalistami w dziedzinie odgrzybiania czy czyszczenia klimatyzacji? Cenisz sobie fachową postawę, dobrą obsługę Klienta oraz szybkie terminy realizacji? Dobrze trafiłeś! W KLIM-KA oferujemy w pełni profesjonalne podejście podczas serwisu klimatyzacji, gwarantując stuprocentowe zadowolenie z usług. Choć nasza siedziba mieści się w Wieliczce, z przyjemnością przystępujemy również do wykonywania zleceń dla Klientów z Krakowa. Zapraszamy!

Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka