.
[mapa strony]

Nasza oferta » Klimatyzatory LG


Screenshot_2019-01-18 Aktualności - Klimatyzatory LG(1)_1

Nowa oferta klimatyzatorów pokojowych RAC 2018 to przede wszystkim ciche i inteligentne urządzenia pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik R32.

Dodatkowo dla jeszcze wyższej efektywności energetycznej klimatyzatory zostały wyposażone w nowe sprężarki Dual Inverter.


Na uwagę zasługują przede wszystkim ulepszone serie Artcool, Deluxe oraz Standard Plus. Seria Artcool to rozwiązanie premium, z którego emanuje wyrafinowanie i luksus a jej elegancki design nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny styl. Deluxe i Standard Plus to zaawansowana technologia z rozbudowanymi możliwościami sterowania w dobrze znanej, klasycznej obudowie.


Nowe urządzenia pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 oraz nowe sprężarki inwerterowe DUAL Inverter, które zużywają o 70% mniej energii, a jednocześnie zapewniają o 40% szybsze chłodzenie (w porównaniu do urządzeń RAC bez inwertera). Ponadto nowa technologia sprężarki LG pozwala na pracę przy bardzo niskim poziomie hałasu, umożliwiając użytkownikom niezakłócony najmniejszym szumem relaks lub odpoczynek. Trwałość i niezawodność sprężarki podkreśla 10-letnia gwarancja.

Urządzenia są także wyposażone w funkcję Active Energy Control (Aktywna Kontrola Zużycia Energii), która dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność urządzenia sterując maksymalną częstotliwością silnika sprężarki.Zdrowe powietrze w pomieszczaniach pomogą zapewnić klimatyzatory Artcool i Deluxe, które są wyposażone w funkcję jonizacji powietrza. Ponad 3 miliony jonów chroni użytkownika przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.
Klimatyzatorami można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS poprzez darmową aplikację LG Smart ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

 

KLIMATYZATORY LG  MULTI

Klimatyzator ścienny LG ARTCOOL Mirror 

Model renomowanej marki LG wyróżniający się eleganckim projektem. Sprawdzi się zarówno jako klimatyzacja do mieszkania, jak i firmy ze względu na wysoką wydajność, ciche działanie, a także ciekawy design. Zapewniamy montaż klimatyzacji w Krakowie i okolicach z atrakcyjnym cennikiem usług.

lg_mirror_4 lg_mirror_3

FUNKCJE

Dokumenty:

pdf_ico dukumentacja techniczna  pdf_ico  instrukcja obdługi


 Klimatyzator Artcool Gallery

Artcool Gallery charakteryzuje wyjątkowy design.Dzięki możliwości wymiany grafiki możemy dowolnie zmieniać wygląd naszego klimatyzatora.Dodatkowym atutem są małe gabaryty,które umożliwiają montaż wszędzie tam gdzie standardowy klimatyzator się nie mieści.Funkcja automatycznego oczyszczania,kontrola nawiewu,energooszczędność,możliwość sterowania przez WIFI(opcjonalnie),czynią Artcool Gallery jeszcze bardziej atrakcyjnym.

          

artcool_gallery_2

       DANE TECHNICZNE   FUNKCJEKLIMATYZATORY POKOJOWE

Klimatyzator LG Artcool Stylist

Klimatyzator Artcool Stylist  ,dzięki swojemu unikalnemu wzornictwu,komponuje się z każdym pomieszczeniem i sprawia ,że jest jeszcze piękniejsze.Klimatyzator posiada funkcję trójstronnego wypływu powietrza ,dzięki czemu Twoje mieszkanie jest chłodzone równomiernie z trzech stron.Posiada także podświetlenie Led ,które można dostosować do temperatury nawiewu.

 Artcool_stylist_

DANE TECHNICZNE           FUNKCJE 


KLIMATYZATOR PRESTIGE

 Klimatyzator LG serii Prestige pod stylową obudową skrywa kompleksowe i najbardziej  zaawansowane technologicznie rozwiązania  konstrukcyjne. Najwyższa wydajność  energetyczna,  klasa A+++,kontrola zużycia energii, unikalny system filtracji powietrza oraz najniższy    poziom hałasu 17dB,  czynią go liderem rozwiązań  pokojowych.

  

DANE TECHNICZNE      FUNKCJE  LG_Prestige_

 
Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka