Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityka prywatności cookies. OK, akceptuję to.
[mapa strony]

Nasza oferta » Oczyszczacze powietrza

Zdrowie i ekologia

Oczyszczacze powietrza znanej marki Gree: KLIM-KA nieopodal Krakowa


W ostatnich miesiącach wiele mówi się o jakości, otaczającego nas powietrza. Jego stopień zanieczyszczenia oddziałuje nie tylko na nasze zdrowie, ale wpływa również na długość życia. Jesteśmy profesjonalnym serwisem klimatyzacji spod Krakowa, który przykłada ogromną wagę do jakości powietrza. W związku z tym poszerzyliśmy naszą ofertę o oczyszczacze powietrza znanych marek, które słyną z tego, że od lat dbają o czystość powietrza i interesuje się ekologią.


Jak działa oczyszczacz powietrza?


Nasi specjaliści często tłumaczą Klientom z Krakowa i okolic, dlaczego warto zakupić oczyszczacz powietrza. Powodów jest wiele. Przede wszystkim profesjonalne oczyszczacze powietrza chronią zdrowie naszych Klientów. Zostały wyposażone  w filtr wstępny i elektrostatyczny oraz filtr HEPA, a także aktywny filtr węglowy, które wspomagają wyeliminowanie z powietrza takich groźnych elementów jak: spaliny, wirusy, grzyby, pleśń, a nawet dym nikotynowy. Na pewno zgodzisz się z nami, że stosowanie oczyszczaczy powietrza powinno mieć dla mieszkańców Krakowa i okolic ogromne znaczenie. Za ich zakupem przemawia również ich cichy sposób działania oraz niski pobór mocy.


Oczyszczacze marki Gree AQUA,FRESH najwyższej jakoś oczyszczacze powietrza, które mogą uchronić naszych klientów od wielu problemów zdrowotnych.

Oczyszczacz Aqua funkcje:                                                                                                     

-Możliwość ustawienia obrotów wentylatora na różnych poziomach

-auto start,2lata gwarancji,wysoka skuteczność filtracji,

 

 

aqua_filtry        

aqua_oczyszcz_taboczyszczacze2

Oczyszczacz Fresh funkcje: 

-Auto start,2lata gwarancji,wysoka skuteczność filtracji

tabela_oczyszcz.fresz oczyszczacz_fresh_s_1_250_0


Oczyszczacz LG PuriCare to czyste powietrze bez alergenów,pyłków,dymu.Dzięki filtrom HEPA13 ,które usuwają 99,97% zanieczyszczeń ,Twoja rodzina oddycha czystym powietrzem.

lg_oczyszczacz_2 

 

tab.lg_oczyszczacz
 

 


Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka