.
[mapa strony]

Nasza oferta » Oczyszczacze powietrza

Zdrowie i ekologia

Oczyszczacze powietrza znanej marki Gree: KLIM-KA nieopodal Krakowa


W ostatnich miesiącach wiele mówi się o jakości, otaczającego nas powietrza. Jego stopień zanieczyszczenia oddziałuje nie tylko na nasze zdrowie, ale wpływa również na długość życia. Jesteśmy profesjonalnym serwisem klimatyzacji spod Krakowa, który przykłada ogromną wagę do jakości powietrza. W związku z tym poszerzyliśmy naszą ofertę o oczyszczacze powietrza znanych marek, które słyną z tego, że od lat dbają o czystość powietrza i interesuje się ekologią.


Jak działa oczyszczacz powietrza?


Nasi specjaliści często tłumaczą Klientom z Krakowa i okolic, dlaczego warto zakupić oczyszczacz powietrza. Powodów jest wiele. Przede wszystkim profesjonalne oczyszczacze powietrza chronią zdrowie naszych Klientów. Zostały wyposażone  w filtr wstępny i elektrostatyczny oraz filtr HEPA, a także aktywny filtr węglowy, które wspomagają wyeliminowanie z powietrza takich groźnych elementów jak: spaliny, wirusy, grzyby, pleśń, a nawet dym nikotynowy. Na pewno zgodzisz się z nami, że stosowanie oczyszczaczy powietrza powinno mieć dla mieszkańców Krakowa i okolic ogromne znaczenie. Za ich zakupem przemawia również ich cichy sposób działania oraz niski pobór mocy.


Oczyszczacze marki Gree AQUA,FRESH najwyższej jakoś oczyszczacze powietrza, które mogą uchronić naszych klientów od wielu problemów zdrowotnych.

Oczyszczacz Aqua funkcje:                                                                                                     

-Możliwość ustawienia obrotów wentylatora na różnych poziomach

-auto start,2lata gwarancji,wysoka skuteczność filtracji,

 

 

aqua_filtry        

aqua_oczyszcz_taboczyszczacze2

Oczyszczacz Fresh funkcje: 

-Auto start,2lata gwarancji,wysoka skuteczność filtracji

tabela_oczyszcz.fresz oczyszczacz_fresh_s_1_250_0


Oczyszczacz LG PuriCare to czyste powietrze bez alergenów,pyłków,dymu.Dzięki filtrom HEPA13 ,które usuwają 99,97% zanieczyszczeń ,Twoja rodzina oddycha czystym powietrzem.

lg_oczyszczacz_2 

 

tab.lg_oczyszczacz

FAQ

1. Czy warto mieć w domu oczyszczać powierza?

Zacznijmy od tego że jego działanie ma bardzo korzystny wpływ na na nasze zdrowie i samopoczucie, zwalcza różnego rodzaju alergeny występujące w naszych domach, zmniejsza ryzyko infekcji i powikłań spowodowanych oddziaływaniem smogu na nasz organizm. Ponadto sprawia że czujemy sie lepiej oddychając czystszym powietrzem.

2. Ile kosztuje dobry oczyszczać powietrza?

Cena oczyszczacza w dużej mierze będzie zależała od metrażu pomieszczenia w którym będzie on używany. Na rynku ceny wahają się już od 300 złotych aż do kilku tysięcy. Przed dokonaniem zakupu sprzętu warto skontaktować się ze specjalistą który odpowiednio dobierze rodzaj urządzenia do danego pomieszczenia. Jeśli planujemy kupić oczyszczacz do niewielkiego pomieszczenia takiego jak mała sypialnia, bez problemu zmieścimy sie w budżecie kilkuset złotych.

3. Jak wybrać dobry oczyszczacz?

Rynek jest bogaty w bardzo szeroką liczbę ofert sprzedaży oczyszczaczy powietrza, przez co nieobeznany przyszły nabywca może mieć problem z wyborem odpiwiedniego urządzenia. Nowoczesne oczyszczacze wyposażone są w wiele różnych dodatkowych funkcji, podczas rozglądania się za nowym oczyszczaczem warto zwrócić uwagę na funkcję nawilżacza powietrza. Zwykłe oczyszczacze nierzadko mocno wysuszają powietrze i zmuszają nas do zakupu osobnego nawilżacza, dlatego częściej warto dopłacić kilka złotych i zakupić urządzenie z dodatkową funkcją nawilżacza. Warto także zwrócić uwagę na funkcję trybu nocnego który znacznie wycisza pracę urządzenia w nocy.

4. Czy oczyszczacz powietrzna zmniejsza ilość kurzu?

Oczyszczacz znacznie zmniejsza ilość kurzu w powietrzu ponadto zmniejsza też ilość alergenów i roztoczy co przekłada sie na świeższe powietrze oraz mniej sprzątania.

5. Ile prądu zużywa oczyszczacz powietrza?

Kwestia zużycia prądu jest zależna od mocy i typu urządzenia oraz jego wielofunkcyjności. W zależności od oczyszczacza zużywanie prądu waha sie od 5 do nawet 70 W.
 

 


Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka