Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityka prywatności cookies. OK, akceptuję to.
[mapa strony]

Nasza oferta » Pompy ciepła

Pompy ciepła – ekologiczne źródła energii spod Krakowa


Nasza firma KLIM-KA, czyli profesjonalny serwis instalacji działający w Wieliczce i okolicy świadczy także usługi w zakresie instalacji pomp ciepła.. Zadaniem tego typu urządzeń jest ogrzewanie domu. Są zasilane energią elektryczną, jednak nie potrzebują jej zbyt wiele do działania, w związku z tym są bardzo ekonomiczne i pozwalają na uzyskanie oszczędności.


Pompy ciepła i ich rodzaje

Specjaliści z naszego serwisu klimatyzacji w Wieliczce pod Krakowem, chętnie doradzą w wyborze optymalnej pompy ciepła dla Twojego domu. Tego rodzaju urządzenia wykorzystują różnorodne źródła ciepła: powietrze, wodę lub grunt. Wybór pompy będzie więc w znacznej mierze determinowany przez indywidualne możliwości finansowe oraz rozmiar działki. W celu uzyskania bliższych szczegółów na temat pomp ciepła, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic.

Estia pompy ciepła_1

 

Zaawansowane technologie i oszczędzanie energii.

Therma V-pompa ciepła,produkcji LG-najlepsze rozwiązanie grzewcze począwszy od ogrzewania podłogowego po dostarczenie ciepłej wody.Pobierając energię ze środowiska jest 4 razy wydajniejsza niż instalacje z kotłem grzewczym.Pompy Therma V zostały opracowane w taki sposób aby mogły być stosowane w nowych budynkach jak i modernizowanych.

Nowy budynek:zastosowanie pomp ThermaV niskotemperaturowych typu Monoblok Split z trybem grzanie-chłodzenie


 

 

split_Therma_v 

  monoblok_Therma_V

Modernizacja domu:pompę możemy podłączyć do istniejącego systemu z kotłem grzewczym a stosując wysokotemperaturowy model ThermaV możemy całkowicie zastąpić kocioł grzewczy ,dostarczając ciepłej wody w temp.80°C.

 

 monoblok_lub_split_thermav

split_wysokotemperaturowy_Thermav

thermav_pompa_ciepla lg_Therma_v_jed.zew

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Darmowy licznik odwiedzin

Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka