.
[mapa strony]

Nasza oferta » Pompy ciepła

Pompy ciepła – ekologiczne źródła energii spod Krakowa

Nasza firma KLIM-KA, czyli profesjonalny serwis instalacji klimatyzacji działający w Wieliczce i okolicy świadczy także usługi w zakresie montażu pomp ciepła. Zadaniem tego typu urządzeń jest ogrzewanie domu. Są zasilane energią elektryczną, jednak nie potrzebują jej zbyt wiele do działania, w związku z tym są bardzo ekonomiczne.

Pompy ciepła i ich rodzaje

Specjaliści z naszego serwisu klimatyzacji w Wieliczce pod Krakowem, chętnie doradzą w wyborze optymalnej pompy ciepła dla Twojego domu. Tego rodzaju urządzenia wykorzystują różnorodne źródła ciepła: powietrze, wodę lub grunt. Wybór pompy będzie więc w znacznej mierze determinowany przez indywidualne możliwości finansowe oraz rozmiar działki. W celu uzyskania bliższych szczegółów na temat pomp ciepła, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Swoją ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa i okolic.

Estia pompy ciepła_1

 

Zaawansowane technologie i oszczędność energii – postaw na sprawdzone pompy ciepła

Therma V – pompa ciepła, produkcji znanej firmy LG to najlepsze rozwiązanie grzewcze począwszy od ogrzewania podłogowego po dostarczenie ciepłej wody. Pobierając energię ze środowiska, jest 4 razy wydajniejsza niż instalacje z kotłem grzewczym. Pompy ciepła Therma V zostały opracowane w taki sposób, aby mogły być stosowane zarówno w nowych budynkach, jak i modernizowanych.


 

 

split_Therma_v 

  monoblok_Therma_V

Modernizacja domu:pompę możemy podłączyć do istniejącego systemu z kotłem grzewczym a stosując wysokotemperaturowy model ThermaV możemy całkowicie zastąpić kocioł grzewczy ,dostarczając ciepłej wody w temp.80°C.

 

 monoblok_lub_split_thermav

split_wysokotemperaturowy_Thermav

thermav_pompa_ciepla lg_Therma_v_jed.zew

Wydajne pompy ciepła – oszczędność w Twoim domu

Jeśli szukasz taniego w eksploatacji, przyjaznego dla środowiska, komfortowego i bezpiecznego rozwiązania do ogrzewania domu – zgłoś się do nas! Gwarantujemy, że proponowane przez nas niezawodne pompy ciepła zapewnią odpowiednią temperaturę oraz niskie koszty ogrzewania przez wiele lat. Pompę możesz wykorzystać jako jedyne źródło ciepła do ogrzewania, możesz też podłączyć do instalacji kominek z płaszczem wodnym, kocioł gazowy lub słoneczne kolektory.

Pompy ciepła – doskonała alternatywa dla tradycyjnych sposobów ogrzewania

Nie jesteś przekonany, że pompy ciepła to dla Ciebie dobre rozwiązanie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią Ci przykładowe obliczenia kosztów inwestycji w oparciu o instalacje pomp ciepła. Do współpracy zapraszamy Klientów z Krakowa, a także innych miejscowości w Małopolsce.


Darmowy licznik odwiedzin

Szybki kontakt

KLIM-KA

Krzysztof Kurek

mobile 690-399-753

Sygneczów 4B
32-020 Wieliczka